Відбувся юнацький турнір по більярду

І у важкі часи у дітей повинно бути яскраве дитинство. Щоб знайти свої таланти, варто пробувати себе у різних заняттях. Як варіант – школа більярду для підлітків. Навчання юнаків тривало три місяці і завершилося турніром саме сьогодні у перший день весни.

Формат змагань вплинув на якість гри хлопців, вони хвилювалися. Хороша нагода потренувати витривалість, вміння програвати, лідерство.

Вітаємо всіх учасників турніру, всі продемонстрували бійцівські якості. Краще це вдалося Магулці Олександру, другим був Маркевич Арсен, третім – Сподарик Павло.

Нагадуємо, школа більярду чекає на підлітків у понеділок та середу з 15:00 до 17:00 в більярдному клубі “Піраміда” в Золочеві, вул. Шашкевича,34

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

ООН: у конфлікті на Донбасі загинули понад 6 тисяч людей

За приблизними оцінками ООН, кількість людей, які загинули на сході України з квітня 2014 року перевищила шість тисяч людей. Про це йдеться у доповіді Управління Верховного комісара ООН з прав людини, оприлюдненій у понеділок. Пише ВВС. В доповіді також зазначено, що “ескалація бойових дій за останні тижні, особливо біля Донецького […]