Відбувся випускний в Золочівському професійному ліцеї

Сьогодні, 30 червня 2011 року, в Золочівському професійному ліцеї відбувся випускний.

Весь колектив ліцею та почесні гості проводжали в доросле життя не просто випускників, а фахівців своєї справи – висококваліфікованих робітників. На сьогоднішній день в Золочівському професійному ліцеї здійснюється підготовка з 14 професій, навчається понад 700 учнів та слухачів. Колектив працівників нараховує 124 чоловіки, з них 35 майстрів виробничого навчання, 34 – викладачі та вихователі.

З вітальним словом до присутніх звернувся  директор Золочівського професійного ліцею Мирон Жуківський. Очільник навчального закладу привітав із закінченням професійного ліцею випускників і побажав їм щасливої подальшої долі у житті. Мирон Семенович також підвів невеличкі підсумки минулого року, згадав кращих учнів, переможців різних конкурсів та змагань.На святі також пролунали слова вдячності від випускників та їхніх батьків, а також випускників поблагословив на добру і щасливу дорогу отець Семеон.

Після цього настала кульмінація свята – пролунав Останній дзвоник. Ну й звісно були також море квітів і сльози прощання з рідним ліцеєм.

На свято останнього дзвоника завітало керівництво району. Зокрема голова Золочівської районної державної адміністрації Ярослав Окрепкий, в.о. голови Золочівської районної ради Андрій Леськів.

Залишити відповідь

Next Post

Сьогодні 70-та річниця Акту відновлення Української держави

30 червня 1941 року в окупованому німецькими військами Львові було проголошено Акт відновлення Української держави. Акт відновлення Української Держави — проголошення в окупованому німецькими військами Львові відновлення Української держави. Здійснений Українськими Національними Зборами, що складалися з представників національного руху, за підтримки членів оунівських похідних груп та вояків батальйону «Нахтігаль». Збори створили уряд — Українське Державне […]