Відбувся виїзний прийом громадян до Скварявської сільської ради

20 липня 2011 року перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський провів виїзний прийом громадян Скварявської сільської ради за участю керівників та представників управління праці та соціального захисту населення Золочівської РДА, юридичного відділу апарату РДА, управління Пенсійного фонду України у Золочівському районі, управління Держкомзему у Золочівському районі, редакції газети “Народне слово”, депутата Золочівської районної ради.

Розглянуто ряд важливих і актуальних питань, зокрема, про: ремонт доріг у селах Скварява і Стадня; капітальний ремонт та відкриття Народного дому с. Стадня; відновлення вуличного освітлення; утилізацію та вивезення непридатних пестицидів у селі Стадня; реконструкцію приміщення та відкриття дитячого садочка; врегулювання пасажирських перевезень до села Стадня; підвіз дітей до дитячої дошкільної установи с. Гончарівка; виплату орендної плати за оренду паїв ТзОВ “Княжі лани”, ТзОВ “Нива”; житлове питання; відкриття аптеки; надбавку до пенсій дітям війни та репресованим; пільгове перевезення; призначення та виплату державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім”ям; виплату допомоги по догляду за дитиною до трьох річного віку; порядок нарахування субсидії; розпаювання господарських будівель; виготовлення державного акту на земельну ділянку; про відстріл лисів на території Скварявської сільської ради.

На питання, з якими зверталися жителі села Скварява дано роз’яснення та конкретні доручення керівникам управлінь, відділів інших структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих служб району щодо їх вирішення.

Залишити відповідь

Next Post

Призначено нового начальника управління Пенсійного фонду у Золочівському районі

20 липня 2011 року в сесійному залі Золочівської райдержадміністрації відбулося представлення начальника управління Пенсійного фонду у Золочівському районі Питльованої Ірини Василівни. У даному заході взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, голова Золочівської районної ради Володимир Недзельський, керівники і спеціалісти управлінь, відділів інших структурних […]