Відбувся велопробіг із селища Золочева до міста Золочева

2 червня 2012 року,  відбулася зустріч учасників велопробігу із Золочева до Золочева. Маршрут велосепедистів пролягав із смт. Золочів (Харківської області) до м. Золочева (Львівської області). Ця акція організована Асоціацією фермерів та приватних землевласників України на підтримку фермерських господарств. Назва  Проекту – «Рідне село». Мета велопробігу – привернення уваги до мальовничо-природничих цінностей українського села, проведення громадських обговорень основних напрямів Проекту – розвиток та державна підтримка кооперативних агроформувань, проведення зустрічей з громадами сіл, обговорення переваг запропонованих ініціатив з точки зору саме невеликих сільськогосподарських товаровиробників. Акція носить суто історико-просвітницький характер.

В рамках проекту  відбулася зустріч голови голови Золочівської районної ради Володимира Недзельського, Золочівської райдержадміністрації Ярослава Окрепкого, заступника голови райдерж-адміністрації Ігора Нижника з віце-президентом Асоціації фермерів і приватних землевласників України, головою Асоціації фермерів Кіровоградської області Миколою Стрижаком та головою Асоціації фермерів Львівської області  Ярославом Кардашем .На зустрічі розглядалася проблематика розвитку сільських територій,  важливість розвитку українського села.

У селі Ясенівці відбулася зустріч з фермерами району, яка закінчилася невеликою концертною програмою.

 

Залишити відповідь

Next Post

Відео огляд концерту до Дня захисту дітей

Щорічно у першочервень відзначається Міжнародний день захисту дітей. У Золочівському РНД пройшли заходи, приурочені цьому Дню. Привітав присутніх голова Золочівської райдержадміністрації п. Ярослав Окрепкий і побажав дітям та їхнім батькам наснаги та здоров’я, наголосивши, що діти – майбутнє держави і ми повинні їм допомагати у реалізації мрій та задумів. Поділіться […]