Відбувся творчий звіт Золочівського Центру дитячої та юнацької творчості

zvit3 березня 2013 року у районному Народному домі ім. І.Білозіра відбувся творчий звіт Золочівського Центру дитячої та юнацької творчості.

На святі були присутні заступник голови РДА Михайло Бучковський, заступник керівника апарату, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Галина Семчишин.

У фойє районного Народного дому ім. І.Білозіра була представлена виставка робіт гуртків образотворчого мистецтва, бісероплетіння, рукоділля. Свою майстерність глядачам дарували: фольклорні ансамблі “Древо”, “Животоки” (кер.Чепелюк О.Б), вокальний ансамбль “Школярія”, хор “Росинка” (кер.Федорчук І.Є.), танцювальні ансамблі “Марічка” (кер. Грицонів М.І), “Дивограй” (кер.Марчук М.Ю), солісти Бойко Наталія, Масник Орест, волонтери з Корпусу Миру Даяна Ханте і Брендон Кехіл.
Директор ЦДЮТ Ольга Петришин розповіла про здобутки вихованців на обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.
З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий, наголосивши, що цей рік особливий для позашкілля. Прийнято Указ Президента України Віктора Януковича від 28 грудня 2012 року № 756/2012 “Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості”. Також, голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток творчості шкільної молоді району нагородив кращих працівників Центру грамотами.

На завершення концерту зі словами подяки виступив начальник управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, який подякував педагогічному колективу за плідну працю, а батькам – за виховання талановитих дітей.

Фото: Ольга Чепелюк

Залишити відповідь

Next Post

Кардинали готуються до виборів нового Папи

Кардинали католицької церкви зі всього світу збираються в Римі, щоб почати підготовку до виборів нового Папи Римського. Учасники наради встановлюватимуть дату для конклаву, де обиратимуть нового керівника церкви. Він замінить Бенедикта XVI, який пішов у відставку наприкінці лютого, пославшись на через погане самопочуття. За його рішенням, режим “вакантного престолу” у […]