Відбувся тренінг із профілактики ВІЛ/СНІДу (відео)

 Ми живемо у неабиякий час, ритм сучасного життя дуже стрімкий і непередбачуваний. Ще недавно наші однолітки не мали змоги грати у комп’ютерні ігри і навіть не чули, що таке віртуальне життя, не уявляли, що таке Інтернет. Сьогодні, сучасний світ відкриває перед нами великі можливості , ми поспішаємо жити, не замислюючись над тим,що іноді потрібно зупинитися, задуматись про сенс життя,потурбуватися про себе. Лише здорова людина відчуває себе повноцінною особистістю та приносить користь суспільству.
Разом із шаленим прогресом у суспільстві впевненою ходою крокує велика проблема – СНІД. Про це треба знати, навчати інших, особливо дітей, попереджати. Саме тому, 3 грудня 2014 року, за ініціативи Корпусу Миру США в Україні, у «Школі радості» відбувся тренінг із профілактики ВІЛ/СНІДу. Проводив його гість із столиці – Радислав Петрів, тренер Корпусу Миру США в Україні. Учасниками тренінгу стали учителі основ здоров’я, практичні психологи та соціальні педагоги, педагоги-організатори загальноосвітніх шкіл району, лікарі, соціальні працівники Золочівщини – усього 33-є представників різних галузей.
Велика подяка організаторам та координаторам цього заходу – дирекції Золочівського НВК, а в особливий спосіб, Гошко Надії, педагогові–організатору «Школи радості», та Сагатій Ользі, головному спеціалістові ЗР ЦСССМ.

Розпочався тренінг із представлення, тестування, знайомства учасників, із очікувань і сподівань, безпосереднього обговорення тем, завдань, проблем ВІЛ-інфікованих.
День промайнув непомітно і дуже насичено. Різноманітні історії, «відкриті» до спілкування учасники, а на завершення – підсумкове тестування. Звичайно, набуті знання поповнилися новим змістом і формою, саме це допоможе учасникам тренінгу у подальшій роботі із дітьми та дорослими, аби запобігти та убезпечити.
Слова подяки та запрошення приїхати знову на Золочівщину прозвучали від Сухецького Романа Петровича, заступника голови Золочівської РДА. Дружні рукостискання , щирі посмішки присутніх додали позитиву та бажання нових зустрічей.
Дьоміна Г.В., практичний психолог


Залишити відповідь

Next Post

Курсанти-моряки присоромили керівника, який засуджує патріотів (відео)

Курсанти Херсонської державної морської академії замість звичайного привітання начальника стройової частини Дмитра Ярославцева вигукнули “Слава Україні!”. А після того, як їм зробили зауваження, дружно проскандували “Ганьба!”. “За розповідями курсантів, Ярославцев має відверто сепаратистські погляди, негативно відгукується про командирів-патріотів України, а також покриває крадіжки їжі на камбузі”, – повідомляє видання “Міст”. […]