Відбувся тренінг «Навички ефективної комунікації та роботи із підлітковою аудиторією»

12 жовтня 2016 року у місті Золочеві пройшов наступний із цілої низки тренінгів для поліцейських та освітян, що мають відбутись в рамках проекту «Попередження дитячої злочинності та травматизму на дорогах через співпрацю громади Золочівського району і Національної поліції у впровадженні інноваційних методик задля безпечного життя». Проект здійснюється за фінансової підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив.

У тренінгу «Навички ефективної комунікації та роботи із підлітковою аудиторією» взяли участь 16 поліцейських Золочівського районного відділу Національної поліції. Усі вони готуються в майбутньому стати тренерами у Школі безпечного життя, що відбуватиметься у понад 20 школах Золочівського району.

А для цього надзвичайно важливо навчитись працювати із підлітковою аудиторією. Тож під керівництвом досвідченого бізнес-тренера Олени Грабовської учасники тренінгу вчились правильно формулювати свою думку, хитрощам ефективного донесення інформації, навичкам активного слухання та перефразування. Майже дитячий азарт в аудиторії викликала гра із кодування відомих віршів, після чого інші колеги повинні були розгадати це закодоване повідомлення.

За словами поліцейських, важливою вправою стало складання портрету підлітка різних вікових категорій: про що він може мріяти, думати, яка мотивація для нього/неї важлива з огляду на вік. Допомогу учасникам у цьому надавав головний спеціаліст Золочівського районного відділу освіту п. Андрій Питльований.

Дільничний інспектор поліції Василина Думас відмітила, «що ці навчання дозволять почувати себе впевнено у розмові із школярами».

За матеріалами:
БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ „ТВОЄ ПРАВО”