Відбувся театралізований захід “Ми чекаємо Святого Миколая” (відео)

mukolaj218 грудня 2012 року у Золочівському районному Народному домі відбувся театралізований захід “Ми чекаємо Святого Миколая” за участю Золочівської народної капели бандуристів “Вишиваночка” (кер. О.Гудима) та Золочівського молодіжного театру “Край” (кер. К. Тихонова).

Маленькі глядачі оплесками зустрічали талановитих акторів і співаків та найбільше чекали на появу Св. Миколая, який подарував дітлахам віру у диво і пообіцяв через рік знову прийти на землю, щоб перевірити чи були вони чемними, чи слухали батьків і вправно вчилися.

Головну роль – роль св. Миколая виконав Заброцький Влад. Також майстерно і щиро себе показали на сцені: Почонтик Марта, Луценко Іра, Дунська Марта, брати Ничвид Семен та Євген, Доценко Яна, Панькевич Олена, Войтечко Марта, Недзялко Діана, Зозуля Христя.


Катерина Тихонова

Залишити відповідь

Next Post

Яскраві та цікаві Андріївські вечорниці

У загальноосвітній середній школі №1 міста Золочева були проведені яскраві та цікаві Андріївські вечорниці. На святі вшанували пам’ять святого Андрія. Класні керівники З-Б та З-В класів Почапська Оксана Васи­лівна та Пиріжок Наталя Богданівна, а також музичний керівник Вецал Наталя Богданівна звернули належну увагу на традиції проведення вечорниць в Україні. Діти […]