Відбувся семінар з енергоефективності (відео)

seminar2 вересня 2015 року у сесійній залі Золочівської районної ради відбувся семінар з енергоефективності. Метою заходу є популяризація програми з утеплення (Державна цільова економічна програма енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки). У семінарі взяли участь представники АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк» та представники компаній: “ХЕНКЕЛЬ”, “ЕПІЦЕНТР”.

Представники банківських установ розповідали про умови кредитування банками заходів з енергозбереження для фізичних осіб, ЖБК та ОСББ і ділилися напрацьованим досвідом у цій сфері. У свою чергу фахівці компаній інформували про сучасні енергоефективні технології (обладнання) при проведенні утеплення будинків та облаштування систем опалення.

Залишити відповідь

Next Post

У Львові на місці будівництва музею знайшли рештки 21 людини

На місці будівництва Меморіального музейного комплексу «Територія Терору» на просп. В. Чорновола, 45 у Львові пошуковці виявили рештки 21 людини. За шістьома скелетами ідентифікували німецьких військовополонених, решта належать цивільним особам. Усі люди були в’язнями Пересильної тюрми № 25, що функціонувала на цій території у 1944–1955 роках. Про це інформує прес-служба […]