Відбувся семінар про патронатні сім’ї

Днями у Золочівському районному центрі зайнятості відбувся семінар для осіб з педагогічною освітою, які зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні. У заході взяли участь заступник директора районного центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді Золочівської районної державної адміністрації Оксана Романівна Дужа. Захід відкрив директор центру зайнятості О.Малиновський, який ознайомив зацікавлених осіб із новою для України формою тимчасового влаштування дітей, які опинились у кризових ситуаціях – патронатними сім’ями, адже проведення семінарів є одним із елементів інформаційної компанії, спрямованої на започаткування даної форми влаштування дітей у Золочівському районі.

Переглянувши відеоролики, Оксана Романівна наголосила, що законодавчою базою створення патронатних сімей став Закон України від 26.01.2016 року № 936-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми”. А Постановою Кабінету Міністрів України у березні 2017 року затверджено порядок створення таких сімей.

Запровадження патронату над дитиною є необхідною і вкрай корисною справою, за яку держава пропонує гідну оплату. Це хороший варіант працевлаштування для людей, небайдужих до проблем дітей.

Дано відповіді на запитання.

Золочівський районний центр зайнятості