Відбувся семінар керівників центрів дитячо-юнацької творчості та гуртків образотворчого мистецтва (відео)

14 лютого 2013 року в  Золочівському Центрі дитячо-юнацької творчості відбувся кущовий семінар керівників центрів дитячо-юнацької творчості, керівників гуртків образотворчого мистецтва Золочівського, Буського та Бродівського районів.
В роботі семінару взяли участь: голова Золочівської РДА Ярослав Окрепкий, заступник голови РДА Роман Сухецький, начальник Управління з питань освіти, молоді і спорту Іван Божаківський, директори, керівники гуртків образотворчого мистецтва позашкільних закладів Бродів, Олеська, Буська, заступники директорів з виховної роботи, вчителі образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІІ ст. м.Золочева.
На методоб`єднанні виступила директор Золочівського ЦДЮТ Ольга Адамівна Петришин. Вона сказала, що цей рік є для позашкілля знаковим, тому що президент оголосив його роком дитячої творчості. І потрібно прикласти максимум зусиль для того, щоб цей рік був для ЦДЮТ плідним: на здобутки, на перемоги і керівників гуртків, і гуртківців.
Завдяки підтримці РДА, управління з питань освіти, молоді і спорту вдалося зберегти мережу гуртків. І сьогодні позашкільною освітою охоплено 1100 дітей та підлітків району. Наказом Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України №1523 від 29.12.2012р. затверджено Перелік найбільших позашкільних навчальних закладів державної та комунальної форми власності МОН, в який увійшов і Золочівський ЦДЮТ.
На методоб`єднані керівник Оксана Володимирівна Кирилова продемонструвала мультимедійну презентацію роботи гуртка образотворчого мистецтва та провела відкрите заняття гуртка «Філософія духовності у писанкарстві».
Також відбувся круглий стіл, на якому обмінялися думками та враженнями від почутого і побаченого всі присутні. На завершення виступив начальник Управління з питань освіти, молоді і спорту Іван Ярославович Божаківський, який подякував гуртківцям, керівникам, всьому колективу, а також всім учасникам семінару.

Залишити відповідь

Next Post

Відбудеться об’єднаний семінар з головами місцевих рад

18 лютого 2013 року о 11.00 год. в сесійній  залі районної ради відбудеться об’єднаний семінар з головами місцевих рад Золочівського, Перемишлянського, Пустомитівського районів щодо участі в обласному конкурсі мікропроектів на 2013 рік відповідно до обласної Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011 – 2015 роки. Семінар проведуть спеціалісти […]