Відбувся районний турнір з футзалу (відео)

turnir9 лютого 2014 року у спортивному залі військової частини 3007 м.Золочів відбувся районний турнір з футзалу, присвячений пам’яті першого президента ФК “Дружба” З. А. Дудара. У турнірі прийняли участь 8 команд Золочівського району, які були розподілені на 2-і групи.
У групі «А» змагались між собою команди з ДЮСШ м. Золочева, ВЧ-3007 м.Золочева, ФК “Форвард”(Струтин),ФК “Старт”(Розворяни).
У групі «Б» за путівки до півфіналу змагались команди: ФК «Княжі лани» (Скварява/Княже), ФК “Промінь” (Гончарівка), ФК “Містечко”(Золочів) та команда ФК “Сокіл” з м. Глиняни.

Півфінали:
У першому матчі зустрілись команди “Олімп” (ДЮСШ м. Золочева) і ФК “Промінь”(Гончарівка). З рахунком 5:1 перемогли своїх супротивників гравці спортшколи.
ФК «Княжі лани» (Скварява/Княже) також не мав проблем у півфінальному матчі проти ВЧ-3007. Рахунок 9:0 на користь “ланів” говорить сам за себе.

Матч за 3-тє місце:
У матчі за третє місце зустрічалися ФК “Промінь” (Гончарівка) та господарі турніру ВЧ-3007.
Бронзовим приземом стає команда із с.Гончарівка, котра здолала своїх суперників у “лотереї” післяматчевих пенальті (основний час матчу 3:3).

Фінал:
У фінал потрапили команди “Олімп” (ДЮСШ м. Золочева) та ФК «Княжі лани»(Скварява/Княже). Фінал став справжньою окрасою турніру. Основний час завершився з рахунком 2:2, а у серії післяматчевих пенальті перемогу святкувала команда ФК «Княжі лани».

Ігор Ковальський
Відео: Мар’яна Бойко


Залишити відповідь