Відбувся особистий прийом громадян

novunuЯкісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – це моменти, яким приділяється постійна увага керівництва Золочівської МДПІ.
Так, 15 березня 2013 року в приміщенні Глинянської міської ради (м. Глиняни) здійснювала прийом громадян перший заступник начальника Золочівської МДПІ Первухіна Ольга Петрівна, до якої із своїми запитаннями звернулося троє громадян та одна СГД – фізична особа. В основному звернення стосувались надання роз’яснень про порядок декларування доходів громадян, отриманих в 2012 році, зокрема права на отримання податкової знижки, а також інформації щодо пільг зі сплати податку на нерухомість та порядку і строків сплати такого податку.
В результаті розгляду усних звернень на даному особистому прийомі громадяни отримали кваліфіковані та чіткі роз’яснення.

Завідувач сектору забезпечення доступу
до публічної інформації та
розгляду звернень громадян

Залишити відповідь

Next Post

Інформація про стан доріг на території Львівської області (відео)

На автодорогах області державного значення рух автомобільного транспорту забезпечено. На автодорогах місцевого значення відсутнє автотранспортне сполучення із 18 населеними пунктами, а саме: (Бродівському – 6, Жидачівському – 7, Золочівському – 5). Основні зусилля пожежно-рятувальних підрозділів Головного управління під час ліквідації стихії, зосереджені на здійсненні заходів з евакуації автотранспорту та наданні […]