Відбувся огляд-конкурс шкіл “І слово і пісня матусю тобі”

У Золочівському Народному домі  “Просвіта” ім. І. Білозіра, 20 березня 2012 року, відбувся огляд-конкурс шкіл “І слово і пісня матусю тобі”. У конкурсі взяли участь всі школи Золочева і Золочівського району. Учні виконували пісні про маму. Усі виконавці вправно опанували сцену.  Конкурс підготував  Андрій Мар’янович  Питльований.

Оцінювали конкурс викладачі шкіл та працівники Народного дому “Просвіта”.

Серед учнів молодшої вікової групи вразили своїм співом учні Гебріель Олег (Золочівська СШ № 2), Мацидонська Маряна (Золочівська СШ № 1), Марія Гурнацька (Золочівська СШ № 3), Рептак Віталія (Ясенівська ЗОШ) та інші.

І місце у старшій віковій групі сольного виконання отримали: учениця Гологірської школи – Марія Гуменна та учениця ЗОШ №4 Наталія Олексевич. І місце у молодшій віковій категорії сольного виконання отримала Ярина Галай учениця Школи радості. І місце у молодшій віковій категорії дуетного виконання отримав Габрієль Олег учень ЗОШ №2 та учні Полянської школи Гнатів Богдан і Карабін Марія.

Учні які отримали І місце нагородженні грамотами та поїдуть на обласний конкурс “І слово і пісня матусю тобі”, що відбудеться у травні  цього року.

Усі учасники були гарно підготовлені, кожну дитину можна було оцінити по своєму.

Золочівщина багата на співочих дітей і ми гордимося, що у нас справжні українські таланти, які покоряють людські серця своїм солов’їним співом.

Ірина  Лукаш

Залишити відповідь

Next Post

Пройдуть пробне ЗНО понад 10 тис. випускників Львівщини

24 і 31 березня відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання знань серед випускників. До участі у них на Львівщині зареєструвалося 10 тис. 31 особа. Про це 21 березня повідомила заступник директора Львівського регіонального центру якості освіти Ольга Янушевич. О.Янушевич поінформувала, що у Волинській області на пробне тестування зареєструвалося 4 тис. 706 […]