У с.Скварява відбувся огляд художньої самодіяльності 13 Народних домів

skvarava5У неділю в Народному домі с.Скварява відбувся огляд аматорів художньої самодіяльності та клубів за інтересами під гаслом “Моя Україна” у огляді взяло участь 13 Народних домів сіл: Бортків, Скнилів, Гончарівка, Мала Вільшанка, Скварява, Стадня, Почапи, Жуличі, Білий Камінь, Бужок, Черемошня, Розваж, Підлисся.
І знову фестиваль збирає друзів
Маленьких,старших,молодих
Усіх талантами єднає
На творчість надихає всіх!!!

skvarava2Такими словами ведучі – Завідувач Народним домом Марія Капітанець та Тарас Дупелич розпочали свято. А відкрити культурно-просвітницький огляд запросили почесного жителя села, першого заступника голови Золочівської районної державної адміністрації –Ігора Миколайовича Нижника.
Зі словами подяки за прекрасно організоване мистецьке свято, усім учасникам, голові сільської ради Ігору Кузьмі, завідувачу Народним домом Марії Капітанець та усім присутнім за теплі та щирі оплески приємно проведений час, виступив директор будинку культури м.Золочів Леськів Олег Васильович.

А справжньою несподіванкою для усіх був величезний торт, зроблений сільськими жінками умільцями, яким частували усіх гостей та односельчан. Без уваги не залишились і малеча-на шкільному майданчику були розміщені атракціони, де малеча могла провести приємні хвилини та поласувати солодощами.

skvarava6А для молоді та справжніх чоловіків був розміщений тир, та метання ножів де справні умільці могли позмагатись у своїй спритності. Тир і метання ножами організували золочівська організація “Патріот”, а виставку зброї “Боївка скварява”.На цьому свято не закінчилось, а продовжувалось вечором молоді та відпочинку, де професійний музичний гурт “Відлуння” який завжди намагається передати людям музикою позитивний настрій, підтримував та веселив гостей до ранку.
Текст: Марія Козловська
Відео: Ігор Кузьма
Фото: Оксана Качинська


Залишити відповідь

Next Post

Поради психолога: віртуальне спілкування

На інформаційному порталі “Золочів.нет” стартує нова програма під назвою “Поради психолога”. У цій програмі ми будемо висвітлювати такі питання: проблеми сім’ї, індивідуальні проблеми, проблеми дитини, суспільні проблеми. Ведучим фахівцем програми є психолог Людмила Юхимчук. У цьому випуску психолог розповість про віртуальне спілкування. Якщо Вас цікавить якась психологічна тема пишіть у […]