Відбувся міжшкільний КВК «Раді познайомитись» (відео)

kvk4В Плугівській ЗОШ І-ІІІ ступенів вагому роль приділяють вихованню в учнів дружнього ставлення до оточуючих. Саме з метою познайомити і здружити учнів між школами-сусідами було створено КВК на тему «Раді познайомитись». Ще в лютому школам було надіслано запрошення на змагання.
А 1 березня 2013 року, саме в перший день весни до нашої школи з’їхалися гості. Це команда «Підлипецькі перці» з сусідньої нам Підлипецької ЗОШ , команда «Доміно» з Новоселищної ЗОШ, команда «Non-stop» з Тростянецької ЗОШ, та господарі свята команда «Дружбани».
Хлібом-сіллю зустріла гостей голова учнівського комітету, учениця 7 класу Марта Віхаста. Учитель математики і класний керівник 9 класу Леся Антонівна Жеграй, провела екскурсію по школі і запросила всіх до Народного дому с. Плугів. Саме там і проводилося змагання. До складу журі конкурсу були запрошені учителі шкіл-учасниць. В сценарії свята було багато цікавих конкурсів та забав, на які учні вміло і дотепно відповідали. Дуже веселим видався конкурс «В чарівних ритмах танцю». Основне завдання цього конкурсу було танцювати під ту музику, яка буде звучати, а звучали і самба, і вальс, і танго, і улюблений всіма танець «Gangam Style». Команди були нагороджені грамотами за перемогу та участь в КВК.

Паузи між конкурсами були заповнені піснями «Кошенятко» та «Дощик» у виконанні учнів 2 класу Валентина Ганчука, Костянтина Вихованця та Анстасії Віхастої, а також танцями десятикласниць нашої школи. Свято організувала і провела педагог-організатор Плугівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Віхаста Зоряна Володимирівна. А на закінчення свята всіх дев’ятикласників було запрошено на гарячий чай і дискотеку.
Учні нашої школи щиро вдячні всім школам, що відгукнулися на наше запрошення. Свято вдалося на славу. В майбутньому цю традицію постараємось продовжувати.

Для запису  відео на диск звертайтесь у магазин “Квест”

Дума Оля, учениця 10 класу Плугівської школи

Залишити відповідь

Next Post

Зустріч випускників у Ремезівцівському НВК

Вже кожен з нас знайшов своє місце в житті, створив сім’ю, знайшов нових друзів. Проте в кожного бентежно стукає серце при згадці про шкільні роки. З’являється бажання зустрітись із шкільними друзями, пройти шкільним коридором, посидіти за своєю партою, зустрітися в рідному класі з однокласниками, з якими стільки років йшли пліч-о-пліч […]