Відбувся “круглий стіл” на тему: “Вічні цінності суспільства – сім’я і дитина”

15 травня 2012 року у читальному залі Золочівської  центральної  районної  бібліотеки  відбувся “круглий стіл” на тему: “Вічні цінності суспільства – сім’я і дитина” за участю духовенства, представників освіти, медицини, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, сектору у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, багатодітних сімей, діти яких були залучені до участі у святковій ігротеці.

Перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Михайло Бучковський відкрив “круглий стіл” та привітав учасників і гостей. Заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання, на якому підняв важливі соціальні питання:

1. Відповідальне батьківство – здорова сім’я – найвища цінність суспільства.

2. Соціальна робота з сім’ями, які потрапили у складні життєві обставини.

3. Взаємини між батьками та дітьми у сім’ї. Як уникнути суперечностей та конфліктів.

Залишити відповідь

Next Post

Семінар з міськими, селищним, сільськими головами...

Як нам повідомили у Золочівській РДА, 16 травня 2012 року, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів нараду-семінар з міськими, селищним, сільськими головами.  На нараді розглядалися такі питання: 1. Про вдосконалення контролю з обліку дітей і підлітків шкільного віку. 2. Про фінансування робіт з інвентаризації земель, встановлення меж водоохоронних зон […]