Відбувся круглий стіл з питань надання безоплатної правової допомоги (відео)

zakalaУ Золочеві відбувся круглий стіл на якому було обговорено надання громадянам безоплатної первинної правової допомоги. Учасникам столу розяснили, яким чином і де правову допомогу можна отримати.
Окрім цього, начальник відділу по роботі з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Іван Закала розповів про те, що з метою донесення правових послуг до ширшого кола осіб Буський місцевий центр надання безоплатної вторинної правової допомоги шукає співпраці з пара юристами (можуть бути студенти юридичних та інших вузів, вчителі, суспільно активні громадяни) та адвокатами по наданню безоплатної первинної правової допомоги та доступу до безоплатної вторинної правової допомоги в Золочівському, Радехівському, Буському, Бродівському та Камянка-Буському районах. Детальніша інформація за тел. 0972640270, 0679728852.

Залишити відповідь

Next Post

Учасник конкурсу “Таланти Золочівщини-2015” Ольга Галян (відео)

Ольга Галян із села Ремезівці, Золочівського району. Учениця 8 класу Ремезовецького НВК. Мріє вчитися за кордоном. Пісня: Помилуй Боже, кожного із нас. Слова: Соломія Рибка. Музика: Василь Муц. Аранжування: Володимир Посполіта. Таланту, що стане фіналістом цього проекту «Золочів.нет» подарує безкоштовну зйомку кліпу, диплом переможця та цінні подарунки від спонсорів. До […]