Відбувся фестиваль “Великодня радість”

7 травня 2017 року біля церкви «Всіх Святих землі української» відбувся ІІ-й фестиваль гаївок «Великодня радість» за участю дитячих колективів шкіл та парафій району. Цьогоріч у фестивалі взяли участь 8 колективів, а саме: учнівський колектив Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (керівник Мар‘яна Ясіновська), дитячий колектив парафії пророка Іллі с.Єлиховичі (керівник Тетяна Коваль та Інна Сеньків), учнівський колектив Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 (керівник Неля Мельник), дитячий колектив парафії Вмч.Микити с.Жуків (керівник Марія Рибка та Володимир Козак), дитячий колектив парафії св.Миколая Чудотворця с.Сновичі (керівник Людмила Бандура та Роман Коропецький), дитячий хор «Лілея» парафії Праведної Анни м.Глиняни (керівник Юлія Лоїк), дитячий колектив парафії св.Софії м.Золочева (керівник Галина Гучко), дитячий колектив парафії Всіх Святих землі української м.Золочева (керівник Мар‘яна Ясіновська).

Ведучим свята був о.Юрій Юречко, який цікаво розповідав про виникнення й особливості водіння гаївок і наголосив на їх значущості. Незважаючи на те, що погода внесла свої корективи і друга частина фестивалю відбулась у церкві, глядачі отримали багато позитиву від щирого дитячого співу. Усі колективи були нагороджені дипломами та солодощами. Настоятель храму о.Орест Галан виголосив подяки усім спонсорам, які долучились до проведення свята – Теодору Кукурудзі, Надії Марусин, Мирославу Петелицькому, Оксані Кучерявець, Надії Бихові, Ігорю Кухті, Богдану Налужному, Назару Галушці, Андрію Вереді, Назару Сичу та Ярославу Ростовському. На завершення фестивалю священики, учасники фестивалю та глядачі заспівали величний тропар паски «Христос воскрес». Приємно, що кількість колективів, які взяли участь у ІІ-ому фестивалі «Великодня радість» збільшилась майже удвічі в порівнянні із І-м фестивалем.
Кожен з нас, а особливо молоде покоління, повинні дбати про свою традиційну культуру та відроджувати ті духовні цінності українського народу, які шанували віками. Віримо, що традиція спільного водіння гаївок продовжуватиметься і в наступних роках та об’єднуватиме все більше і більше учасників.

Залишити відповідь

Next Post

Учні Золочівської музичної школи подарували концерт гостям з Німеччини

8 травня 2017 року у  Золочівську музичну школу завітали гості –  члени делегації з м. Шьонінген (Німеччина). Вітали гостей у стінах музичної школи концертним дійством. Директор музичної школи Марія Кривень подякувала гостям за візит. Детальніше про все дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: