Відбувся фестиваль «Повір у себе – і в тебе повірять інші»

30 листопада 2017 року в районному Народному домі відбувся обласний фестиваль для дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе – і в тебе повірять інші». Організатори заходу Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ЛОДО “Галицьке коло”, Золочівська райдержадміністрація та Золочівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Фестиваль проводиться з метою розвитку творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, самоствердження та реалізації їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю.
Для довідки. Ідея проведення та гасло Фестивалю «Повір у себе – і в тебе повірять інші!» поширились по всій Україні. Завданнями Фестивалю є пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції дітей та молоді з функціональними обмеженнями, розширення їх кола спілкування та розвиток комунікативних навичок, ознайомлення дітей та молоді з інвалідністю з різними видами творчості, відродження забутих народних традицій та ремесел.
Залишити відповідь

Next Post

Від ТЦ "Надія" до Львова їхати буде дешевше

Як повідомив “Золочів.нет” директор автостанції Богдан Коваль, з 1 грудня почнуть курсувати автобуси з ТЦ “Надія” (вулиця Бродівська, 2 “в” ) до м.Львова. Важливо, що для пасажирів, що сідають на маршрутку до Львова від ТЦ “Надія” буде дешевший квиток: заїхати до Львова можна буде за 33 грн (в той час […]