Відбувся брифінг, щодо будівництва нового заводу ТзОВ «Електроконтакт Україна» у м.Броди

zavod_brodu27 липня 2016 року відбувся брифінг, щодо будівництва нового заводу ТзОВ «Електроконтакт Україна» у м.Броди на Львівщині. Із представниками ЗМІ спілкувалися генеральний директор підприємства Андрій Гаврильчик та директор Володимир Юрцан.

Як розповіли керівники ТзОВ «Електроконтакт Україна», це буде зразковий завод, на якому працюватиме 1500 людей.  Закінчення будівництва нового заводу у Бродах планується на перший квартал 2017 року.

Андрій Гаврильчик  повідомив, що 18 серпня приїде Президент України, аби урочисто закласти підвалини будівництва.

Також, під час брифінгу зазначили, що ТзОВ «Електроконтакт Україна» запрошує долучатися до команди “ЕКУ”, адже підприємство активно розвивається і є відкриті вакансії.

Після брифінгу журналістам показали безпосередньо місце будівництва.

Як ми повідомляли раніше, на підприємстві «Електроконтакт Україна» у Золочеві в березні цього року відкрили нову лінію, де вже працює понад 100 працівників із Бродів.

Детальніше дивіться у відео.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Марічки Гуменної

Сестра Катя з Іваном, мама, тато, бабуся вітають з Днем народженням Марічку Гуменну, якій 29 липня виповнюється 20 років. Святкуєш ти свій ювілей У колі друзів та гостей. І квітнеш, наче маків цвіт, В свої прекрасні 20 літ. Це — вік очікувань та мрій, І на дорозі осяйній Вдивляєшся уважно […]