Відбувся краєзнавчий квест під назвою “Моя Золочівщина” (відео)

23 серпня у Золочеві, за сприяння Золочівської РДА, в День Прапора відбувся молодіжний квест “Моя Золочівщина”.

Участь у заході взяли 4 команди. Квест носив і спортивний характер, оскільки його учасниками були велосипедисти. Учасники команд їздили по різноманітних локаціях, де давали відповіді на цікаві запитання волонтерів. У маршруті квесту були: Золочівський замок, Костел, пам’ятник Маркіяну Шашкевичу, пам’ятник В’ячеславу Чорноволу, Церква св. Миколая, Золочівська РДА.

По завершенню Квесту для визначення переможців були додаткові запитання. Учасникам було вручено подарунки: горнята, грамоти, а також переможцям – грошові премії. Усі смакували золочівським морозивом.

Ми щиро вдячні волонтерам і учасникам квесту, куратору вчителю історії Криницькому Т.О. та спеціалісту з молодіжної політики райдержадміністрації Ользі Марусин, а також Керівнику апарату Золочівської РДА Галині Семчишин. Участь у змаганнях розвиває у молодих людей критичне мислення, комунікаційні здібності і просторове бачення, а якщо це поєднати з розважально-патріотичним сегментом то результатом стає свідома молода людина з українським стрижнем і переконанням в тому, що Україні бути.