Відбувся благодійний концерт хору «Боян» на підтримку ЗСУ (відео)

Як повідомляє Бродівська міська рада, одразу два благодійних концерти «Бояну» відбулися цієї неділі. Спершу хор дарував свою творчість слухачам у церкві Святого Миколая у Смільному.

“А на благодійний концерт у храмі Воздвиження Чесного Животворящого Хреста у Бродах завітала почесна громадянка нашого міста Оксана Линів.
Зворушливі та патріотичні композиції у виконанні хору злітали під склепіннями храмів та торкалися душ слухачів.
Міський голова Анатолій Белей від імені Бродівської громади відзначив великий внесок «Бояну» на чолі з видатним Ярославом Линівом у волонтерську справу.
За рік муніципальний хор зібрав своєю творчістю понад 200 000 грн, які передали на закупівлю дронів, амуніції, запчастин для автівок наших захисників.
Оксана Линів зворушливо звернулась до громади. Вона невтомно працює на імідж України та навіть у період різдвяних свят нагадує світу про нашу війну за незалежність.
Нещодавно до учасників хору звернулися по допомогу представники 71-го військового мобільного госпіталю. Спільно з міською радою «Бояну» вдалося задовільнити запит. Командир 71-го військо мобільного госпіталю Олександр Сивоконь надіслав подяки для муніципального хору та міського голови.
«Многая літа» співали всі разом для нашої громади, для нашої країни, для кожного захисника і захисниці, які боронять нашу державу.
За час концертів зібрали 22134 грн благодійних внесків у Смільному та 9590 грн у Бродах.
Дякуємо кожному за ваші відкриті серця та готовність допомагати!”, – йдеться у повідомленні Бродівської міської ради.

Next Post

24-ї окрема механізована бригада відбила один із териконів у межах Горлівки

24-ї окрема механізована бригада відбила один із териконів у межах Горлівки та захопила позиції противника, повідомив Президент. “Наші герої – штурмова група 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, королівської бригади. Попри складні умови, відбила один із териконів у межах Горлівки та захопила позиції противника. Тепер над териконом майорить наш […]