Відбулися звітні збори організації «Родинне дерево»

zboru (1)Зазвичай наприкінці року прийнято зупинитися й підвести підсумки зробленого. Саме тому 21 грудня суспільно-культурна громадська організація українців, депортованих з етнічних земель сучасної Польщі, «Родинне дерево» провела звітні збори.

Розпочалися збори хвилиною пам’яті – вшанували тих, хто відійшов у Вічність. Далі було обрано голову зборів, Саламака В., і секретаря – Владику О. Після цього член Ради організації Сидорович Л.В. зачитала звернення до Президента України, голови Верховної Ради України, Голови Кабміну України від делегатів VІ з’їзду лемків України, яке було прийняте 8.11.2014 року в м. Львові на VІ з’їзді лемків України.

Слово надали голові організації «Родинне дерево» Наливайко С.М., яка детально розповіла про роботу за рік. Про рух коштів звітували Назар М. та Болкутович Л., про порядок отримання віз – Владика О.

Найприємнішим моментом було, без сумніву, привітання тих членів організації, які цьогоріч святкували ювілеї з нуликом. Вони отримали іменні вітальні листівки та горнятка з логотипом «Родинного дерева».


Заслухавши пропозиції присутніх, було вирішено спланувати наступний захід – спільну коляду. Отож, до нових зустрічей!

Член Ради організації «Родинне дерево» Сидорович Л.В.


Залишити відповідь

Next Post

Гуманітарний конвой Ахметова.Позиція добровольчих батальйонів (відео)

18.12.2014 року. Їжа в обмін на полонених – це головна вимога бійців добровольчих батальйонів. Відео: duk info Поділіться цим у соцмережах: