Відбулися районні спортивні змагання «Олімпійське лелеченя»

lelechennja5 березня 2014 року в спортивному залі НВК села Вороняки відбулися районні спортивні змагання «Олімпійське лелеченя».

Команди десятьох навчальних закладів району боролись за право представляти Золочівський район на обласному етапі. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА.

Розпочались змагання виконанням гімну України та хвилиною мовчання в пам’ять “Небесної сотні”. Перший етап змагань – представлення команд.

Далі юні спортсмени мали змогу продемонструвати свою швидкість та спритність у комплексній естафеті, човниковому бігу, перетягуванні линви, перенесенні м’ячів тощо. Вболівальники активно підтримували спортсменів. Варто відзначити належну підготовку усіх команд, та перемогу цього разу здобула команда «Лелека» Глинянської школи.

Усі учасники отримали солодощі та грамоти.

Переможці заслужено вибороли право представляти наш район на обласних змаганнях, тож побажаємо їм перемоги.
Слід відмітити, що  господарі – колектив  НВК с. Вороняки чудово підготувалися та провели змагання.


Залишити відповідь

Next Post

2 ПОМЕРЛИ І БЛИЗЬКО 50 ОСІБ ПОСТРАЖДАЛИ У СУТИЧКАХ В ДОНЕЦЬКУ (відео)

Мінімум 50 осіб постраждало під час сутичок учасників проросійського та проукраїнського мітингів, які відбулися в четвер ввечері у Донецьку. Окрім того, підтверджена смерть 2 людей. Ще одна людина знаходиться у тяжкому стані, їй зробили операцію. Стан ще двох осіб — вкрай тяжкий, повідомляють “Новости Донбасса“. Водночас, за даними джерел ТСН, […]