Відбулися курси підвищення кваліфікації для вчителів українських шкіл у Польщі

З 7 до 13 липня 2011 року в межах заходів, запланованих на виконання Програми розвитку освіти Львівщини, на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено курси підвищення кваліфікації для 27 учителів українських шкіл у Польщі.

У день відкриття курсів їх учасників привітали начальник головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації Михайло Брегін, голова постійної комісії з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном Павло Хобзей, заступники директора Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Микола Кацюба та Наталія Пастушенко.

Учасники курсів прослухали 45-годинний курс української мови, який провели Олександра Захарків, доцент Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Віра Коваленко, доцент Львівського національного університету імені Івана Франка.

Крім того, учасники курсів мали змогу ознайомитися як з традиційною (відвідування вистави “Сватання на Гончарівці” у Львівському національному драматичному театрі імені Марії Заньковецької  та екскурсія на батьківщину Івана Франка у с. Нагуєвичі), так і сучасною культурою (шоу “На Івана Купала”) українців, здійснити пішу та автобусну мандрівку Львовом.

На завершення курсів учасники отримали сертифікати, які їм під час святкового закриття вручив директор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Роман Шиян.

За матеріалами: ЛОДА

Залишити відповідь

Next Post

У Буській ЦРЛ відкрито пункт екстреної медичної допомоги «Буськ»

19 липня 2011 року у Буській ЦРЛ в рамках міжнародного медичного проекту: «Створення транскордонної мережі пунктів екстреної медичної допомоги та інформаційно – координаційного центру у м. Львові», було урочисто відкрито пункт екстреної медичної допомоги «Буськ», який є одною із ланок у цій мережі. Проект здійснював комунальний заклад Львівської обласної ради […]