Відбулися громадські слухання по генеральному плану міста Золочева

14 березня 2012 року відбулися громадські слухання по  генеральному плану міста Золочева під головуванням секретаря міської ради свободівця Дмитра Колодки.

На слуханні були присутні депутати, спеціалісти міської ради та громадськість Золочева, зокрема головний архітектор проекту ДП ДІПМ «Містопроект» Юрій Столяров, головний архітектор Золочівського району Роман Барчук, архітектор ДП ДІПМ «Містопроект» Ольга Малиновська, депутати – І. Бартків, П. Кобелька, Т.Городиловський, спеціаліст загального відділу міської ради О.Мартиняк, священник М.Сукмановський та ін.

Дмитро Колодка, ознайомив  присутніх з рішенням сесії Золочівської міської ради № 1070 від 18.12.2009р. «Про коригування генерального плану міста Золочева», рішення Золочівської міської ради № 61 від 17.01.2011р. «Про міський бюджет міста Золочева на 2011 рік».

Юрій Столяров  проінформував громадськість по питаннях тендерної процедури, термінів розроблення генплану, проектно-вишукувальний роботах та основних завданнях які вирішує генплан, на який період розробляється генплан, деякі технічні параметри та характеристики генерального плану м. Золочева. А також Ю.Столяров  розповів про відпочинкові території, що передбачені у кожному мікрорайоні міста: парки, сквери, спортивні зони; території в заплаві р. Золочівки; біля міського ставу; окремі території під спортивне обладнання; реконструкція існуючого спортивного обладнання; можлива забудова багатофункціонального спортивного об’єкта.

За підсумками громадських слухань вирішили схвалити представлені матеріали генерального плану м. Золочева, з врахуванням письмових та усних пропозицій громадськості, які відповідають законодавчим та нормативно-правовим актам, державним будівельним нормам, стандартам і правилам, та подати генплан м. Золочів на експертизою.

 

Залишити відповідь

Next Post

День весняного рівнодення

20 березня, о 23 годині 21 хвилині за київським часом світловий день за тривалістю в часі зрівняється з ніччю. Відбудеться весняне рівнодення, яке вже в наступні години і дні подовжуватиме тривалість світлового дня аж до 21 червня – дня літнього сонцестояння. Як зазначають астрономи, рівнодення – це момент часу, в […]