Відбулися збори політичної партії “Сила і Честь”

9 вересня у величному Підгорецькому замку відбулися збори політичної партії “Сила і Честь”, на яких були присутні керівники та члени осередків м. Буськ, смт Красне, м. Броди, смт Підкамінь, м. Золочів, м. Радехів та смт Лопатин.


❗️Я мав можливість анонсувати свій вступ до лав Політичної партії “Сила і Честь”, а також повідомити про наміри балотуватися до Львівської обласної ради.❗️


✅Обговорювали ідеологію партії “Сила і Честь”, підносили питання децентралізації, історій успіху реалізованих нами проектів та завдань, які стоять перед нашою командою після місцевих виборів.
✅Майбутній актив партії мав змогу познайомитися з керівниками осередків по вищезазначених населених пунктах, почути думки та програми кожного кандидата на голову ОТГ.
✅Назагал, були підняті проблеми, що є у громадах, та котрі ми повинні вирішити як одна рушійна сила. Зокрема, це стосується: соціальної сфери, сміттєпереробної галузі, залучення інвестицій, розвитку культури та спорту.


Заряджені позитивом, налаштовані на плідну працю – йдемо вперед🇺🇦
Сильний лідер- сильна громада- сильна Україна!

Орест Кавецький

Next Post

У Золочеві відкриється "Соціальна Хатка Продуктів"

Друзі, не словом – а ділом❗️❗️❗️ Соціальна Хатка Продуктів у м. Золочів 💪 За сприяння Ореста Кавецького вже цієї п’ятниці, 11 вересня 2020 року, о 12:00 у м. Золочів по вул. Шашкевича, 28 відбудеться відкриття Соціальної Хатки Продуктів 🥳 Саме у нас Ви зможете придбати: гречку, макарони, цукор, борошно, олію, […]
У Золочеві відкриється "Соціальна Хатка Продуктів"