Відбулись нічні моління перед образом Розп’яття Христового у храмі Успіння Пресвятої Богородиці у м. Глиняни

В ніч 26 на 27 вересня 2012 року відбулись нічні моління перед образом Розп’яття Христового у храмі Успіння Пресвятої Богородиці у м. Глиняни напередодні свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. В цей празник Папа Пій ХІ 18 травня 1938 р. надав право відпусту чудотворній іконі Розп’яття Христового, яка знаходиться у цьому храмі.

Під час нічного моління урочисто відбувся похід через усе місто Глиняни. Хід був супроводжений заквітчаним хресним знаменням і виставлений для почитання.

Кожен з присутніх мав можливість приступити до св. Тайн Сповіді та Причастя, а також безпосередньо приступити до чудотворного образу Розп’яття Христового.

За матеріалами: hlynyany.org

Читайте також: У Глинянах було проведено соціально-духовний захід “Скажи ні алкоголю!”

Залишити відповідь

Next Post

“Гаряча лінія“ з начальником відділу оподаткування фізичних осіб Золочівської МДПІ Сембайом Олегом Романовичем

5 жовтня 2012 року відбулася  “Гаряча лінія” з начальником відділу оподаткування фізичних осіб Золочівської  МДПІ Сембайом Олегом Романовичем. –  Хто з фізичних осіб (ФО) є платниками  земельного податку, орендної плати за землі державної та комунальної власності? –   Платниками земельного податку з числа фізичних осіб є власники земельних ділянок та власники […]