Провели змагання зі стрільби (відео)

strilbaВ неділю, 27 липня 2014 року, Золочівська районна організація Українського товариства мисливців та рибалок (голова Грабовський Ігор Володимирович, мисливствознавець Федьковський Ярослав Ярославович) провела змагання зі стендової стрільби в мальовничій місцевості біля с.Сасів.

В міроприємстві прийняли участь більше ніж 50 мисливців Золочівщини, а також запрошені зі Львова, Бродівського району Львівської області, та Зборова і Бережан Тернопільської області.

Змагання пройшли під керівництвом заслуженого тренера України Лопатьєва Анатолія Олександровича та судді міжнародної категорії Яковлева Олексія Васильовича, в присутності голови адміністрації району Стецюка Івана Романовича.

Переможцями в командному заліку стали колективи Почапської, Білокамінської первинних організацій УТМР та Державного підприємства “Золочівський лісгосп”.

В особистій першості перше місце посів Грабовський Володимир, друге – Грицишин Мирослав, третє – Сачев Юрій.

Змагання пройшли в дружній обстановці та стали святом для усіх присутніх.


Залишити відповідь

Next Post

Золочівське ВДАІ проводить операцію "Пішохід"

Протягом 2014 року спостерігається  зростання  кількості ДТП з вини та за участю пішоходів і осіб, які керують мопедами, мотоциклами, моторолерами, велосипедами.  Значна частина таких пригод відбувається у темну пору доби, а також під час перебування учасників дорожнього руху в стані сп’яніння. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівському відділені ДАІ. Тому, з […]