Відбулося засідання районної Координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції /СНІДу…

21 вересня 2011 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів засідання районної Координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції /СНІДу та інших соціально-небезпечних хвороб.

На порядок денний засідання винесено питання:
1. Про стан виконання заходів з протидії ВІЛ-інфекції в районі.
2. Про впровадження Стандартів надання соціальних послуг у сфері ВІЛ/СНІД.

Члени Координаційної ради вирішили:
– Золочівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводити заходи з профілактики ВІЛ-інфекції з дітьми, які перебувають на обліку в кримінальній міліції у справах дітей, кримінально-виконавчій інспекції, у службі у справах дітей.
– Золочівській центральній районній лікарні, Золочівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді своєчасно інформувати про наявність у клієнта (пацієнта) потреби в допомозі кваліфікованого спеціаліста (лікаря, психолога, юриста, консультанта з дотестового консультування і тестування).
– Райсанепідемстанції, Золочівській центральній районній лікарні, Золочівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, протитуберкульозному диспансеру розповсюджувати інформацію про послуги та допомогу, які надають партнерські організації в сфері профілактики, діагностики, лікування ВІЛ-інфекції, надання підтримки та догляду.

Залишити відповідь