Відбулося засідання громадської ради при Золочівській РДА

23 червня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації відбулося засідання Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації. Провела засідання голова громадської ради Ірина Габрієль.

Присутні на засіданні члени громадської ради активно обговорювали питання порядку денного, а саме, повторного звернення до Золочівської міської ради по питанні тенісного корту, до Львівської міської ради по питанні сміття, стану доріг та пільгових перевезень у районі, облаштування музею-криївки на території Білокамінської сільської ради, питання окроплення полів агрохімікатами, наявності сховищ на території району, а також обговорили інфраструктуру Шашкевичевого краю.

У засіданні Громадської ради взяли участь керівник та головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ольга Боса та Ганна Чекайло.

Ганна Чекайло повідомила, що з метою залучення громадськості до співпраці з органами виконавчої влади, сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики проводиться інформаційна компанія щодо служби за контрактом. На часі дане питання є надзвичайно важливим, адже триває АТО на сході України. Запропоновано членам Громадської ради розповсюдити серед громадськості району інформаційний матеріал щодо важливості військової служби за контрактом у Збройних силах України. Продовжуючи тему інформаційних кампаній доповідач зазначила, що райдержадміністрацією розроблено інформаційні матеріали щодо проведення роз’яснювальної кампанії по питаннях безвізу. Запропоновано членам громадської ради буклет «Подорожуємо по безвізу: питання – відповіді» та звіт про виконання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Ольга Боса повідомила членам громадської ради наступне, що у серпні 2017 року буде проходити на теренах Золочівщини захід – фестини «НАШІ». У вівторок 27 червня , об 11.00 год. в приміщенні райдержадміністрації відбудеться засідання оргкомітету з даного питання. Запросила громадські організації до участі.

У роботі громадської ради взяв участь Олександр Двораковський, який розповів про пільги, грошові виплати та іміджевість праці у Збройних силах України.

Наступне засідання Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації відбудеться 11 серпня 2017 року о 12.00 год. в приміщенні райдержадміністрації.