Відбулося засідання до Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2011 року в управлінні праці та соціальному захисті населення відбулося засідання «круглого столу» присвячене Дню вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. У роботі круглого столу взяли участь керівники району та представники управління праці та соціального захисту населення, відділу розвитку інфраструктури, фінансового управління райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду у Золочівському районі, Золочівської центральної районної лікарні та районної організації “Союз Чорнобиль України”.

На засіданні «круглого столу були розглянуті наступні питання: підведення підсумків роботи за 2011 р.; план роботи на 2012 р.; проблеми пільгового перевезення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; лікування, забезпечення безкоштовними ліками та санаторно-курортними путівками осіб, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС; виділення коштів з місцевого бюджету для надання одноразової матеріальної допомоги, придбання санаторно-курортних путівок та житла для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2012 рік; проведення урочистостей з нагоди річниці створення Золочівської районної організації “Союз Чорнобиль України”

З нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС  від імені Золочівської районної ради та райдержадміністрації вручено подяки ліквідаторам за героїчний подвиг, мужність, самовідданість, високий професіоналізм.

Залишити відповідь

Next Post

«Я люблю тебе… мамо!» Чому сиротам так важко знайти нових батьків?

Думаю, у кожної підлітка виникають проблеми з батьками: то гуляти не відпускають, то тепліше одягатися змушують. І нам важко зрозуміти, що насправді це лише їхня батьківська турбота. А хтось з вас коли-небудь бував у сиротинці? Той, хто зазирав в очі, позбавлені батьківської уваги ніколи не зможе їх забути, той ніколи […]
Золочів.нет