Оновлено приймальне відділення в Золочівській лікарні

Сьогодні 28 квітня 2011 року відбулося відкриття  приймального відділення в Золочівській центральній районній лікарні після ремонту та реконструкції. Покращилася робота виїзної поліклініки. Від сьогодні в склад бригади чергових лікарів входитимуть мінімум 6 спеціалістів. Хворі зможуть обстежуватися лабораторно, проводитиметься електрокардіографічне обстеження, ультразвукове обстеження. В медустановах району організовано роботу пересувного флюорографа Золочівського протитуберкульозного диспансеру.  Крім того організовано фіксовані виїзні прийоми сімейних лікарів, дільничних спеціалістів на базі ФАПів. Питання реконструкції і капітального ремонту приймального відділення визрівало давно. Реконструкцію здійснено господарським способом, з бюджету ЦРЛ витрачено на матеріали і обладнання 71,0 тис. грн. Залучалися кошти спонсорів. В приймальному відділені організована лікувально-діагностична палата, термінал телемедицини.

У відкритті приймального відділення приймали участь: начальник головного управління охорони здоров’я ЛОДА Сергій Мирославович Федоренко, голова Золочівської районної ради Нєдзельський Володимир Йосипович, голова Золочівської райдержадміністрації Окрепкий Ярослав Романович, заступник голови райдержадміністрації Сухецький Роман Петрович.

Відділення освятили священики всіх конфесій, побажавши плідної праці медпрацівникам Золочівської ЦРЛ на благо пацієнта.

В виступі начальника ГУОЗ ЛОДА Федоренка С.М. відмічено, що це поки що добрий початок. Слід наповнити роботу ЦРЛ змістом: освоювати нові медичні технології, відноситись до пацієнтів з принципів християнської моралі. Сергій Мирославович повідомив про виділення витратних матеріалів для Золочівської ЦРЛ на суму 30,0 тис. грн.. ГУОЗ ЛОДА разом з місцевою владою буде сприяти в оновлені медичного обладнання, санітарного транспорту.

За матеріалами: zolochiv-rda.gov.ua

Залишити відповідь

Next Post

Всеукраїнська виставка "Золота підкова" у Золочеві

29 квітня 2011 року, у Великому палаці Золочівського замку відбулось урочисте відкриття виставки живописних творів близько двадцяти учасників Всеукраїнського пленеру у Золочеві «Золота підкова». На виставці представлені кращі 40 творів з трьох пленерних сесій: літо, осінь (2009), зима (2010). Участь у пленері взяли художники зі Львова – Орест Корсар, Орест […]