Відбулося свято гаївок у Золочівському районному територіальному центрі соціального обслуговування

18 квітня 2012 року у Золочівському районному територіальному центрі соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян та пенсіонерів відбулося свято гаївок, яке підготували учні разом з педагогами Золочівської ЗОШ №4.

На святі були присутні заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький та заступник керівника апарату, начальник відділу організацйно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Семчишин. По закінченні свята директор Золочівського районного територіального центру соціального обслуговування одиноких непрацездатних громадян та пенсіонерів Василь Яворський та заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький привітали відвідувача центру голову Золочівського станичного братства ОУН-УПА Ярослава Безпалька з 85-річчям від дня народження.

Залишити відповідь

Next Post

Apple випустить у 2012 році зменшену версію свого планшету iPad

Корпорація Apple все-таки випустить у 2012 році зменшену версію свого планшету iPad. Про це повідомляють азіатські джерела. Пристрій надійде в продаж у третьому кварталі цього року і буде коштувати 250-300 дол. За рахунок низької ціни американська компанія розраховує залучити потенційних покупців Amazon Kindle Fire і планшетів під управлінням Windows 8. […]