Відбулося спільне засідання громадських рад по питанню культури (відео)

rada17 лютого 2015 року у райдержадміністрації відбулася спільна зустріч громадської ради при райдержадміністрації та Громадської ради при голові районної ради. Обговорено питання стану культури у Золочівському районі та репортаж телеканалу ZIK «Як вмирає культура у селах?». Для підтвердження чи спростування інформації було запрошено начальника відділу культури та туризму РДА Миколу Решітника.
Підводячи підсумки зустрічі запропоновано питання «Про стан культури у Золочівському районі та репортаж телеканалу ZIK «Як вмирає культура в селах?» розглянути на черговій сесії районної ради. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА.


Залишити відповідь

Next Post

17 батальйонів створили свій штаб – Семенченко

Представники 17 добровольчих батальйонів створили Об’єднаний штаб. Про це на своєму Facebook повідомив комбат “Донбасу” Семен Семенченко. Інформує Українська правда. Допис by Семен Семенченко. За його словами, штаб створено “для координації дій, допомоги одне одному”. Семенченко вважає, що Генштаб намагається втримати вплив на президента Петра Порошенка і дає йому неправдиві […]