Відбулося перепоховання вояків часів ІІ світової війни (відео)

20 липня 2014 року на військовому кладовищі, що між селами Червоне та Ясенівці, відбулося перепоховання віднайдених товариством «Пам’ять» останків вояків часів ІІ світової війни.

Як розповів “Золочів.нет” керуючий пошуковою групою Товариством пошук жертв війни “Пам’ять” у Золочівському районі Кузьма Ігор Васильович перезахоронили 5  вояків Дивізії СС “Галичина”, 2 – Червоної армії і 4 невідомі солдати. 

Поминальним богослужінням вшанували пам’ять українських вояків, полеглих у липні 1944 року в боях у «Бродівському котлі».

У заході взяв участь депутат верховної ради Олег Панькевич, представники місцевої влади, члени Товариства пошуку жертв війни “Пам’ять”, члени Золочівського станичного братства ОУН-УПА ім. Шугая та громадськість.

Патріотичних пісень усіх охочі мали нагоду почути у виконанні поета-пісняра, депутата Львівської обласної ради Теодора Кукурузи та колективу бандуристів із міста Івано-Франківськ.

У зв’язку із суспільно-політичною ситуацією в Україні  театралізоване військово-історичне дійство «Бродівський котел»  відмінили, але люди мали нагоду побачити військову техніку часів ІІ світової війни.

Залишити відповідь

Next Post

Росії не вдасться вийти сухою з води, — прем’єр Австралії

Австралійський прем‘єр-міністр Тоні Ебботт наголосив на безпосередній причетності Росії до конфлікту на сході України і неминучості наслідків для керівництва РФ. Про це він сказав під час 20-ої Міжнародної конференції з питань СНІДу в Мельбурні. Учасники заходу вшанували пам‘ять шістьох загиблих пасажирів збитого “Боїнга”, які сьогодні мали бути поміж них. Однією […]