Відбулося четверте засідання І сесії Золочівської районної ради (відео)

adamuk24 грудня 2015 року відбулося четверте засідання І сесії VII скликання районної ради. У сесійній залі зареєструвалося 29 депутатів.

Пленарне засідання вів головуючий Микола Адамик. Депутати районної ради розглянули 12 питань порядку денного. Доповідали: про районний бюджет Золочівського району на 2016 рік – начальник фінансового управління Золочівської РДА Галина Мудра, про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2016 рік -начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Золочівської РДА Оксана Залуцька.
При розгляді питань в обговореннях виступили депутати: Станіслав Федина, Володимир Зубар, Андрій Леськів, Віктор Олійник, Олег Бартошик, Михайло Гетьманчик, голова райдержадміністрації Володимир Недзельський, міський голова Ігор Гриньків, начальник відділу освіти Золочівської РДА Володимир Бартошик.
Основними питаннями, з яких були прийняті рішення це: про районний бюджет Золочівського району на 2016 рік, про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2016 рік, про щомісячну адресну допомогу учасникам бойових дій ОУН-УПА, вдовам учасників бойових дій ОУН-УПА та вдовам політв’язнів, про прийняття дошкільних навчальних закладів м. Золочева на фінансування з районного бюджету, про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на безкоштовне харчування дітей, батьки яких демобілізовані із зони АТО та ряд інших фінансово-господарських питань.
Крім того, депутати підтримали звернення Верховної Ради України щодо відставки уряду Арсенія Яценюка.

Залишити відповідь

Next Post

Київ напередодні Нового року та Різдвяних свят (відео)

Пропонуємо Вам, дорогі глядачі інформаційного порталу “Золочів.нет”, переглянути, якою є столиця України – місто Київ, напередодні Нового року та Різдвяних свят. Поділіться цим у соцмережах: