Відбулася чергова сесія Золочівської районної ради

9 серпня 2012 року, розпочала роботу XVІ сесія районної ради. У сесійній залі зареєструвалося 46 депутатів. Сесію вів голова районної ради  Володимир Недзельський. Депутати розглянули 8 питань порядку денного: 1 політичне, 7 – господарських та Різне.

За пропозицією голови фракції НРУ Бориса Золотника в порядок денний роботи XVІ сесії було додатково внесено питання «Про суспільно-політичну ситуацію, яка склалася в Україні у зв’язку з прийняттям Закону України «Про засади державної мовної політики», депутат Станіслав Федина запропонував це питання поставити першим, одночасно було вирішено доручити президії районної ради підготувати текст Звернення до Президента України щодо суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні у зв’язку з прийняттям Закону України «Про засади державної мовної політики», з наступним висвітленням даного Звернення на сайті, у районній газеті та озвучено через мережу районного радіомовлення.

Також додатково в порядок денний було запропоновано депутатом Аллою Хомою внести питання щодо використання коштів додаткової дотації на покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення. Голосували депутати поіменно, більшість не підтримала пропозиції розглядати дане питання на першому етапі сесії, а детальніше вивчити на засіданні профільної комісії.

На сесії було затверджено список присяжних для Золочівського  районного суду Львівської області; слухалось питання про затвердження технічної  документації з нормативних грошових оцінок земельних ділянок;  про зміну статусу Вороняцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та затвердження Статуту Вороняцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золочівської районної ради Львівської області в новій редакції; про реорганізацію сільської лікарської амбулаторії у селі Поляни в амбулаторію загальної практики сімейної медицини села Поляни.  Ці питання порядку денного пройшли обговорення в комісіях тому додаткового обговорення на сесії не потребували, з даних питань були прийняті відповідні рішення.

У різному  виступив заступник голови Золочівської РДА Роман Сухецький і дав роз’яснення щодо  використання коштів додаткової дотації на покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення.

Залишити відповідь

Next Post

Думки з приводу...

Повернулася з відпочинку, була в Криму. Дуже мало там українського, від того було сумно. Спілкувалася українською, яку одного разу прийняли за польську. Дивно,  ми  ж  в Україні. Ще сумніше ставало, коли  наші земляки з Тернопільщини між собою говорили українською, а з персоналом  санаторію переходили на російську. В таких випадках розумієш, […]