Відбулося чергове засідання Громадської ради

11 серпня 2017 року в сесійному залі районної ради відбулося чергове засідання Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації.
На засідання ради було запрошено: начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Зіновія Леськіва, головного спеціаліста відділу безпечності харчування продуктів та ветеринарії управління Держпродспоживслужби в Золочівському районі Анатолія Козулю, завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій Ірину Білу. На засіданні була присутня начальник відділу організаційної роботи інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ольга Боса (Кіс).
Під час засідання Громадської ради обговорили питання про кроплення полів хімікатами, про стан захисних споруд, які розташовані на території району та ін.
Говорили про необхідність системного інформування громадськості щодо кроплення.
Ольга Боса закликала долучитися до медійної кампанії із заборони спалювання сухостою та акції «Водій – тебе чекають вдома».

Залишити відповідь

Next Post

Екскурсія у музей-садибу Маркіяна Шашкевича (відео)

Будинок де народився Маркіян Шашкевич. У 1986 році на місці колишньої садиби дідуся Маркіяна Шашкевича по маминій лінії — отця Романа Авдиковського, відкрито музей-садибу Маркіяна Шашкевича (відділ Львівської галереї мистецтв). Будівлю (хата, стодола, комора) відновлено на основі архівних даних та літературних джерел і аналогів типових садиб першої половини ХІХ століття. […]