«Відбулися вибухи біля Львова», – Максим Козицький (відео)

Небо дим
ілюстрація

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомляє:

“Увага❗️❗️❗️ 26.03.2022 о 16:30. Відбулося три потужні вибухи біля Львова з сторони Кривчиць, наразі звучить повітряна тривога, тому всім зберігати спокій і перебувати в укриттях. ❗️❗️❗️Не сповіщайте про місця попадання і не робіть фото❗️❗️

❗️❗️❗️Увага. Жителі Львівщини, тривога ще триває! Усім залишатися в укриттях! Не нехтуйте своїм життям! Прошу вас не поширювати фото- та відеоматеріали, не розголошуйте локацію у коментарях. Пам’ятайте, що російська розвідка 90% інформації отримує зі соцмереж. Усю офіційну інформацію, яку можна повідомляти, я повідомлю згодом”.

Те, що можу розповісти станом на цю годину: Сталося два ракетних удари у межах Львова. Інформація про те, що було влучання у житловий будинок чи інші об’єкти інфраструктури не підтвердилася. За попередніми даними, постраждали п’ять людей. ❗️❗️❗️ Загроза ракетного удару все ще є. Залишайтесь в укриттях! Не ходіть по вулиці! Не фотографуйте нічого! Не читайте інформацію в анонімних телеграм-каналах і не поширюйте її звідти! Все, що можна повідомляти з міркувань безпеки, я повідомлю”.

“26.03.2022 о 18:55. Сталося ще три потужні вибухи. Повітряна тривога зберігається! Залишайтесь в укриттях, зберігайте спокій. Не розповсюджуйте жодної інформації, фото чи відео до офіційних повідомлень”.

Next Post

У Золочівському районі виявлено 16 осіб, які скоювали підпал сухої трави (відео)

Начальник Золочівського районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області Андрій Полішко повідомив, що у Золочівському районі було створено рейдові групи. Проводили роз’яснювальну роботу щодо заборони спалювання сухої рослинності. Виявлено 16 осіб, які скоювали підпал сухої трави. Складено 16 адміністративних протоколів. Нагадаємо, що спалювання сухої рослинності та сміття карається законом […]