Відбулося прощання з Захисником України Андрієм Гергертом

3 серпня 2020 року у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулося прощання з Захисником України Андрієм Гергертом комбатом 8 окремого батальйону УДА.

“Похоронне богослужіння очолив преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ помічник Стрийської єпархії УГКЦ, у співслужінні настоятеля Гарнізонного храму о. Тараса Михальчука, військових капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ та капеланів ПЦУ. Провести в останню дорогу Захисника України прийшли родичі, товариші, військовослужбовці, влада та мешканці міста. Опісля, похоронна процесія відправилась на Личаківське кладовище поле почесних поховань 76, де і було поховано Захисника України”, – йдеться у повідомленні пресслужби Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.

Андрій Валерійович Гергерт (псевдо: «Червень», 22 травня 1978 – 1 серпня 2020) — заступник командира Української добровольчої армії, командир 8-го окремого батальйону «Аратта» УДА. За особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (21.11.2016). Помер 1 серпня 2020 від раку шлунку у Відні. Залишилась дружина та четверо дітей.

Співчуття рідним та близьким. Світла пам’ять.

Next Post

Інтерв'ю з Іриною Фаріон (відео)

У інтерв’ю з Іриною Фаріон ми розмовляли про Маркіяна Шашкевича, судовий процес “язик проти мови”, закон про мову, заміну Кучми на Кравчука, бандеризацію України і не лише про це. Детально про все дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: