Відбулося представлення голови Золочівської РДА (відео)

4 грудня 2019 року у сесійній залі Золочівської районної ради було представлено нового голову Золочівської районної державної адміністрації Маркевича Василя Богдановича.

Очільника району представила керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська, яка зачитала текст розпорядження Президента України. Привітав керівника Золочівської РДА  голова районної ради Олег Банах. У свою чергу, Василь Маркевич подякував за високу довіру.

Нагадаємо, що призначення відбулося відповідно до розпорядження Президента України Володимира Зеленського від 2 грудня 2019 року.

Next Post

Прокурорка Львівщини ініціює позапланову перевірку у поліції

Така перевірка стосуватиметься вивчення стану додержання вимог статті 214 КПК України в частині своєчасності внесення відомостей до ЄРДР, повноти і правильності кваліфікації кримінальних правопорушень за заявами та повідомленнями громадян, матеріалами правоохоронних органів. Про це “Золочів.нет” повідомили у Прокуратурі Львівської області. «Зазначимо, відповідно до Наказу Генеральної прокуратури України №51 від 28 […]