Відбулось відкриття фотовиставки “До Світла Воскресіння крізь терни катакомб”

15 січня 2012 року у виставковому залі Золочівського замку відбулось відкриття фотовиставки “До Світла Воскресіння крізь терни катакомб”, представленої Інститутом історії Церкви Українського Католицького Університету. Виставка відображає важливі етапи трагічної і героїчної історії Української Греко-Католицької Церкви у ХХ столітті – насильницьку ліквідацію, підпілля та легалізацію в 1989 році.

Матеріалом для експозиції стали спогади очевидців та учасників підпілля, документи та фотографії Державного Галузевого архіву Служби безпеки України, Музею історії релігії, Центру досліджень визвольного руху (Львів), приватних збірок.

На виставку завітали   представники районної та міської влади, духовенство, краєзнавці та мешканці міста.

Залишити відповідь

Next Post

Дороги Львівщини готові до снігопадів

Як нам повідомили у Львівські облдержадміністрації, на 16 січня,  із 252 одиниць снігоприбиральної техніки у Львівській області працює 231 одиниця, що становить 92,1 % готовності. Як повідомив під час селекторної наради під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації  16 січня  начальник служби автомобільних доріг у Львівській області Петро Шпитак  для проведення заходів […]