Відбулися стрільби з пневматичної зброї

7 грудня 2016 року у стрілецькому тирі Золочівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулися стрільби з пневматичної зброї присвячені 25 річниці створення Збройних Сил України.
У змаганнях прийняли участь 17 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Від кожної школи виставлялась команда у складі 1 хлопчик та 1 дівчина.
У напруженій боротьбі з результатом 69 балів перемогла команда Шпиколоського НВК. 2 місце посіла Скварявська ЗОШ І-ІІІ ступенів з результатом 52 бали. З місце з результатом 51 бал виборола команда Золочівського економічного ліцею.
4 місце – Сасівський НВК
5 місце – Зозулівський НВК, Сновицька ЗОШ І-ІІІ ст., Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
6 місце – Поморянська ЗОШ І-ІІІ ст.
7 місце – Колтівська ЗОШ І-ІІІ ст.
8 місце – Ремезівцівський НВК, Куровицька ЗОШ І-ІІІ ст.
9 місце – Плугівська ЗОШ І-ІІІ ст.
10 місце – Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст.
11 місце – Гологірський НВК
12 місце – Золочівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Методист відділу освіти Олег Фомченко нагородив грамотами відділу освіти переможців та призерів змагань.
Директором Золочівської Автошколи ТСО України Петром Бутином нагороджено переможців грамотами Золочівської Автошколи ТСО України, а також грошовими винагородами за зайняті призові місця у особистому заліку: