Відбулася VІІ сесія Золочівської районної ради

sesija1611201616 листопада 2016 року відбулася VІІ сесія районної ради. У сесійній залі зареєструвалося 26 депутатів. Пленарне засідання вів голова районної ради Олег Банах. Згідно запропонованого порядку денного депутати розглянули 19 питань.

Депутати заслухали інформації: про стан законності у Золочівському районі та заходи щодо її зміцнення упродовж 9 місяців 2016 року та про виконання районного бюджету Золочівського району за 9 місяців 2016 року.
До порядку денного було внесено додаткове питання про прийняття звернення до Служби автомобільних доріг у Львівській області щодо неналежного утримання дороги Н-02 на відрізку Золочів-Львів в осінньо-зимовий період.
Усі питання в комісіях обговорювалося окремо, вивчалися подані документи, вносилися конкретні пропозиції до проектів рішень, тому додаткового обговорення на сесії не потребували. З усіх запропонованих питань порядку денного VII сесії районної ради були прийняті рішення. Сесія завершила сою роботу.

Залишити відповідь

Next Post

У який термін платнику єдиного податку, що не передбачає сплати ПДВ, потрібно подати заяву за ф.№1-ПДВ при переході на загальну систему оподаткування?

У разі переходу осіб із спрощеної системи оподаткування, що не передбачає сплати податку, на сплату інших податків і зборів, встановлених Податковим кодексом України, у випадках, визначених гл. 1 розд. XIV ПКУ, за умови, що такі особи відповідають вимогам, визначеним п. 181.1 ст. 181 ПКУ, реєстраційна заява подається не пізніше 10 […]