Відбулася V сесія Золочівської районної ради

15 червня 2011 року відбулася V сесія районної ради VІ демократичного скликання. У сесійній залі зареєструвалося 57 депутатів. Сесію вів голова районної ради Володимир Недзельський. Згідно затвердженого порядку денного розглянуто 18 питань. Проекти рішень з даних питань були погодженні президією районної ради та обговорені в комісіях, тому додаткового обгорнення на сесії не потребували. З даних питань були прийняті відповідні рішення.

Найважливішими питаннями, які виносилися  на розгляд сесії були: Про виконання районного бюджету за 4 місяці 2011 року, Про затвердження угоди про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами, Про внесення змін до рішення ІІ сесії районної ради VІ демократичного скликання від 05 січня 2011 року №22 «Про районний бюджет Золочівського району на 2011 рік», Про передачу приміщення Вороняцької загальноосвітньої школи І ступеня у власність Вороняцької сільської ради, Про впорядкування продажу пива, слабоалкогольних і алкогольних напоїв в роздрібних торговельних мережах району та інші.

У різному голова районної ради зачитав заяву директора  КП «Бутінвест» Ольги Гавришків про звільнення її із займананої посади, депутат  районної ради Станіслав Федина зачитав звернення жителів с. Нестюки щодо відновлення автобусного маршруту Золочів – Нестюки. Депутати подали свої пропозиції щодо задоволення даних звернень.

Всі питання, які виносилися на V сесію районної ради VІ демократичного скликання були розглянуті. Головуючий закрив сесію.

Залишити відповідь

Next Post

Про утворення Громадської ради

Відповідно до рішення ІІ сесії районної ради від  11 березня 2011 року за № 51 «Про утворення Громадської ради із забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації регіональної політики при голові Золочівської районної ради Львівської області», сьогодні, 16 червня 2011 року, відбулося перше засідання Громадської ради. Громадська рада на своє […]