Відбулася Установча сесія Золочівської міської ради VI демократичного скликання

12 листопада 2010 року відбулася Установча сесія  Золочівської міської ради VI демократичного скликання. Відкрила сесію голова міської виборчої комісії  Галина Гудкова. Пані Галина зачитала постанови міської виборчої комісії  про обрання міського голови та депутатів Золочівської міської ради.

Новообраний міський голова Ігор Гриньків запросив до слова колишнього міського голову Володимира Зубара, який щиро подякував членам своєї команди, секретарю міської ради Івану Стецюку, заступникам Богдану Зваричу та Володимиру Пастуху, а також апарату міської ради за плідну роботу, і наголосив на тому, що довелось працювати у важких умовах економічної кризи. Володимир Зубар також передав символ влади міського голови – булаву Ігорю Гриньківу.

Після затвердження порядку денного  сесії депутати міської ради таємним голосуванням обрали секретарем міської ради Дмитра Колодку. В режимі відкритого голосування депутати обрали заступників міського голови Богдана Рибаху та Олега Сидоровича, а також 16 з 17 членів виконкому міської ради.

У роботі установчої сесії взяли участь голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий та  його заступники.

Next Post

Вшанування жертв голодомору

26-28 листопада в урочищі Золота поляна біля сіл Воронів та Виспа на межі Львівської та Івано-Франківської областей відбудеться «Голодна конференція» на вшанування жертв Голодомору. Учасники конференції візьмуть участь у триденному голодуванні. Організатором конференції є ГО “Молодіжний націоналістичний конгрес” (МНК). Місце проведення конференції – урочище Золота поляна, де у 1943-44 роках […]