Відбулася сесія Золочівської районної ради (відео)

deputatu23 лютого 2016 року відбулося друге засідання ІІ сесії VII скликання районної ради. У сесійній залі зареєструвалося 34 депутатів. Пленарне засідання вів головуючий Микола Адамик. Депутати районної ради затвердили порядок денний із 25-ти питань, з яких розглянули 15 питань, а саме:
1. Про роботу територіально-господарського комплексу району у 2015 році та виконання Програми соціального-економічного та культурного розвитку Золочівського району за 2015 рік.
2. Про затвердження уточненого плану Золочівського районного бюджету та звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік. (доповідала начальник фінансового управління РДА Г. Мудра)
3. Про внесення доповнення до рішення І сесії районної ради від 24.12.2015 №9 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Золочівського району на 2016 рік». (доповідала начальник фінансового управління РДА Г. Мудра)
4. Про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2016 рік.
5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки на території Вороняцької сільської ради (за межами населеного пункту).
6. Про затвердження угод про передачу видатків на виконання повноважень між місцевими бюджетами.

7. Про закріплення депутатів районної ради за місцевими радами.
8. Про надання повноважень головуючому на пленарних засіданнях сесій районної ради.
9. Про внесення змін до рішення ІІ сесії районної ради від 28.01.2016 року №19 «Про встановлення вартості денного харчування та батьківської плати у дошкільних навчальних закладах м. Золочева та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів району».
10. Про внесення змін до Положення про комісію щодо розгляду заяв малозабезпечених громадян району для надання одноразової матеріальної допомоги, затвердженого рішенням ІІ сесії районної ради від 28.01.2016 року №21.
11. Про утворення тимчасової депутатської комісії для перевірки стану вирубки лісів та дотримання законності у сфері лісопереробки суб’єктами господарювання усіх форм власності на території Золочівського району.
12. Про затвердження Статуту Золочівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Степана Тудора Золочівської районної ради Львівської області в новій редакції.
13. Про звернення депутатів Золочівської районної ради до депутатів Золочівської міської ради щодо передачі цілісних майнових комплексів дошкільних навчальних закладів м. Золочева у спільну власність територіальних громад району.
14. Про звернення депутатів Золочівської районної ради Львівської області до Президента України щодо звільнення Надії Савченко.
15. Про розгляд депутатського запиту депутата районної ради В.Ляшовського.
Головуючий на пленарних засіданнях сесії районної ради повідомив про утворення депутатської фракції ВО «Батьківщина» в складі чотирьох чоловік: С. Федина, Г. Сеньків, О. Бартошик, М. Адамик. Голова фракції Станістав Федина.
На попередньому засіданні було утворено тимчасову депутатську комісію у кількості 7 депутатів для вивчення питання якості та норм харчування дітей у дошкільних навчальних закладах м. Золочева та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів району, у складі: А. Леськів, Н. Тижай, Г. Сеньків, Л. Фуртак, М. Сябрига, Б. Кальмук, О. Банах.
З 23 лютого 2016 року вступають в дію зміни до ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а саме:
Рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 4 і 16 статті 26, пунктами 1, 29 і 31 статті 43 та статтями 55, 56 цього Закону, в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”. На офіційному веб-сайті ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.
Запропоновано депутатам такий порядок голосування: за основу проект рішення, зміни та доповнення голосувати у відкритому режимі; за рішення в цілому – відкритим поіменним голосуванням. Підрахунок поіменного голосування доручили секретаріату та лічильній комісії для підрахунку і оголошення результатів голосування.
Особливо жваво депутати дискутували при розгляді питання про внесення змін до районного бюджету Золочівського району на 2016 рік . Було спрямовано з вільних залишків 5900000 грн. на забезпечення захищених статей по охороні здоров’я та – 400000 грн. на виконання програм.
На сесії було затверджено декілька програм соціально-економічного розвитку, такі як: «Насінництво»; «Тваринництво»; Районна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2016 рік; Програма організаційного забезпечення діяльності Золочівського районного суду Львівської області на 2016 рік; Програми вуличного освітлення населених пунктів Золочівського району на 2016-2020 роки; Районної Програми проведення діагностичних, протиепізоотичних, лікувально-профілактичних заходів проти незаразних, інфекційних, інвазійних, антропозоонозних захворювань на території Золочівського району на 2016 рік.
Крім того, депутати підтримали звернення до депутатів Золочівської міської ради щодо передачі цілісних майнових комплексів дошкільних навчальних закладів м. Золочева у спільну власність територіальних громад району, до Президента України щодо звільнення Надії Савченко та депутатський запит депутата районної ради В.Ляшовського стосовно пасажирських перевезень.
Депутати домовилися продовжити роботу 2 березня 2016 року. Про це “Золочів.нет” повідомили у  Золочівській районній раді.

Залишити відповідь

Next Post

Сильні, прудкі, кмітливі

24 лютого 2016 року в Тростянецькій ЗОШ І-ІІ ст. відбувся цікавий та захоплюючий захід «Нумо, хлопці!». У різноманітних конкурсах сильна половина нашої школи мала змогу довести свої вміння перемагати в спортивних турнірах, показати себе в кухарських справах, а також проявити власне «айкю» у конкурсі юних ерудитів. У найгостріших баталіях зійшлися […]