Відбулася проща до Унева

proshchaВ суботу, 16 травня 2015 року, відбулася проща до Унівської чудотворної ікони Богоматері.

На цьогорічну прощу йшли села: Монастирок, Золочівка, Підгородне, Струтин, Тростянець, Сновичі, Вороняки, Новосілки, з парафій м. Золочева, Вознесіння, Св. Миколая, Миколая Чарнецького, Різдва ПДМ.

Почали з молитви і благословення біля пам’ятника М. Шашкевича, і під охороною міліції рушили в нашу духовну мандрівку. Було близько ста учасників від учнів 4 класу, до поважних пенсіонерів, хоча в основному це молодь нашого району. Люди різних професій та станів, об’єднаних бажанням помолитися за наш народ і його перемогу, з добровільним бажанням зробити маленьку жертву для великої боротьби, котру провадить наш народ.

В Новосілках мали молебень до Богородиці, і науку про відпуст і прощу. Далі підйом на найвищу гору нашого району – Вапнярку, де мали обідню перекуску, а також мали змогу поділитися один з одним паломничим обідом, і рушили старою військовою дорогою до Унівської Лаври.

Загалом пройшло з молитвою і співами близько 32 кілометрів. А далі відпустовий порядок: трохи відпочинку, віднова сил коло цілющого джерела, вечірня з древніми монашими піснеспівами, історія обителі, обхід з чудотворною іконою, хід зо свічками на чернечу гору, молитви та чування, очищення в святій Сповіді, Божественна Літургія та св. Причастя, свячення води та молитви за оздоровлення.
Кожен зміг збагатитися духовними скарбами в цім благодатнім часі, та направду, святім місці.

о. Віталій Барабаш

Залишити відповідь